Продукти

Продукція ТОВ «Біотех»

З кожним роком все більше уваги приділяється екологічній обстановці в країні і тій ролі, яку грають різні пестициди і хімічні препарати. Ні для кого не секрет, що саме в сільськогосподарській промисловості ці методи використовуються найбільш активно. До того ж зараз більш виваженого підходу екології з використанням світового досвіду вимагає і загальний курс нашої держави.

Отже, якщо перед вами постало завдання, як припинити використовувати хімічні засоби захисту від шкідників, але зберегти ефективність? Найкращим вибором стане біометод, який полягає у випуску на поля корисних комах. На даному етапі розвитку ринку біозахисних продуктів в Україні лідируючу позицію займає комаха трихограма.

Трихограма - це яйцеїд, виведений лабораторним шляхом і який при попаданні в середу знаходить яйця шкідника, знищує їх і замінює своїми. Жодної шкоди рослинам чи людині трихограма не приносить. Використовують її шляхом аеророзпилювання або вручну на малих територіях.

Види трихограми та особливості застосування:
На даний момент, ТОВ «Біотех» може запропонувати вам два види цієї корисної комахи:

1. Трихограма ЕВАНЕСЦЕНС (Trichogramma evanescens) – розроблена для використання в умовах польових біоценозів та трав'янистої рослинності. Схрещена шляхом використання яєць совок та стеблового метелика. Трихограма бореться з більш ніж 150 видами різних шкідників, найбільш ефективна проти совок, лугового та стеблового метеликів.

2. Трихограма ПІНТОІ (Trichogramma Pintoi) – створена для використання на низькорослих сільськогосподарських культурах (соняшник, просо, горох), а також на полях під посів орних культур.

ТОВ «Біотех» – щорічно одержує на свою продукцію відповідні сертифікати.

Ми гарантуємо якість та ефективність нашої продукції!

За час існування компанії ми неодноразово отримували позитивні відгуки про трихограму від наших клієнтів. І дуже сподіваємося, що ви незабаром переконаєтеся як пропонований вам продукт. Якщо ж у наш клієнт і бажаєте залишити свій відгук, то скористайтеся формою зворотного зв'язку. Велике дякую! http://tovbioteh.com.ua/ru/kontakty.html

На трихограму ціна залежить від кількох факторів: від масивів полів та кількості продукту, від термінів розрахунку за надану продукцію. Варто враховувати і той факт, що часто у боротьбі з певними видами шкідників потрібен дворазовий випуск трихограми.

Якщо ви бажаєте отримати детальну консультацію щодо застосування перш ніж купити трихограму, а також розрахувати її вартість, то зв'яжіться з нами за телефонами (067) 903 39 69, (063) 376 72 55. Наші консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання.