Про нас

Про компанію "Біотех" 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр інноваційних біотехнологій «Біотех» створено шляхом об’єднання величезного багажу знань і багаторічної успішної практики Гречаного Андрія Семеновича.

Гречаний Андрій Семенович– закінчив з відзнакою Українську Академія Сільськогосподарських наук (УАСГН), яка була вищою науковою установою сільського господарства в УРСР. Успішно здійснює практику застосування біометодів захисту сільськогосподарських рослин на протязі 25 років.

 

Одним із основних напрямків діяльності товариства – є вирощування корисної комахи-ентомофага – Трихограми

Вирощуємо два основних види трихограми:

ТРИХОГРАМА ЕВАНЕСЦЕНС (Trichogramma evanescens)- пристосована до польових біоценозів, трав'янистої рослинності, виведена з яєць совок та стеблового метелика, що знищує близько 150 видів комах, але надає перевагу совкам, стебловому та лучному метеликам.

ТРИХОГРАМА ПІНТОІ (Trichogramma Pintoi)- пристосована до польових біоценозів застосовується на низькорослих сільськогосподарських культур (соняшник, просо, горох,), а також на полях під посів орних культур.

На всю продукцію, що виробляється товариством наявні всі відповідні сертифікати якості.

На даний час в портфелі ТОВ «Біотех» нараховується до 100 масштабних успішно виконаних договірних зобов’язань.  З року в рік спостерігається позитивна динаміка нарощування виробничих можливостей товариства.

-Матеріально-технічна база товариства– відповідає міжнародним стандартам.
-Працівники товариства мають відповідну освіту та необхідний досвіт роботи в галузі біологічного захисту рослин.
-Досвід– налічує сотні успішно виконаних договірних зобов’язань.
-Співпрацюємоз Авіакомпаніями, що мають всі необхідні документи на виконання льотних робіт.

На сьогоднішній день Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр інноваційних біотехнологій «Біотех» об’єднує в стінах своїх цехів повний цикл виробництва та організовує повністю процес застосування корисної комахи-ентомофага – Трихограми, як найефективнішого біометоду захисту рослин.

Діяльність товариства здійснюється при використанні останніх технологічних розробок в сфері біозахисту, на основі наукового підходу, по європейських принципах співпраці та обслуговуванню клієнтів.

Сподіваємося на плідну багаторічну співпрацю.