Трихограма
21

Шановні партнери!

В зв`язку з тією ситуацією,що складається на ринку біологічних засобів захисту ми змушені донести до вашого відома  наступну інформацію.

Саме виробник найбільше зацікавлений у єфективності трихограми в боротьбі з шкідниками, він вкладає душу і ресурси в її вирощування, навчає персонал, будує перспективні плани. Але разом з тим саме пропозиція виробника ,який дотримується всих критеріїв якості найбільш обмежена.
Справа доходить до того що персони які немають жодного відношення до вирощування трихограми вкладаються у якісну рекламу, мають професійно зроблені сайти, знімають сюжети на ТВ і отримують нагороди як найкращі виробники, хизуються солідним кейсом контрактів з найбільшими виробниками СГ продукції в Україні!!!
Проте переліченні нижче питання допоможуть Вам у виборі надійного партнера:

- хто є безпосереднім виробником трихограми ?
- де знаходиться виробництво ?
- чи можливо його відвідати, побачити умови виробництва і зберігання готової продукції ?
- чи є сертифікати?коли, ким і кому вони видані
(якщо ні то чому)?
- чи співпадають
назва підприємства в установчих документах з назвою в сертифікаті ( якщо ні,то чому?)
- чи сам виробник приймає участь в тендері ( якщо ні, то чому?)

- чи готовий він надати листа в якому висловлює довіру іншому підприємству представляти його продукцію та посилатись на його виробництво під час участі в тендері ?
- яка вагова норма трихограми рекомендована виробником для випуску на 1 га (100000 ос.)


Окрім цього
,виробник який зацікавлений у максимальному єфекті від застосування трихограми, завжди буде сприяти у відборі відповідального виконавця по її розселенню і тут також є деякі критерії на які необхідно звернути увагу:


- по-перше чи можливо зв`язатися безпосередньо з виконавцем авіаційних послуг?
- яка 
кількість бортів є у розпорядженні?
- чи є можливість підсилити кількісно в разі відхилення від графіку?
- яка відстань між треками ( оптимально до 50 метрів при висоті до 12 м)?
- чи погоджується на встановлення обладнання контролю замовника (трекер)?
- з якими підприємствами працював у минулому?

Ми переконані,
 що з`ясування цієї інформації дозволить Вам не потрапити на гачок шахраїв і недобросовісних посередників, які заполонили ринок.
Будь-який безпосередній виробник , який ставить за мету надати в першу чергу якісну послугу і продовжити співпрацю в майбутньому з легкістю Вам надасть всю необхідну інформацію. Тому, шановні партнери будьте уважні при виборі підприємства, яке надасть вам таку специфічну продукцію. Разом з тим ми переконані ,що при правильному виборі Ви будете задоволенні результатами застосування трихограми!

ТОВ «Біотех» - захист ваших рослин

У сучасному світі все більшої популярності починають набувати біологічні методи захисту рослин від комах-шкідників. І хоча спосіб біозахисту з'явився на світових ринках сільського господарства понад сорок років тому, в Україні він тимчасово відійшов на задній план, а біолабораторії прийшли в запустіння, але зараз знову набирає популярність. В чому полягає суть цього методу? І які він має плюси в порівнянні зі звичними хімічними продуктами?

Біометод не шкодить людині і рослині і, що найголовніше, не завдає шкоди грунту, як це буває після хімічних препаратів, іншими словами в грунті не залишається хімічних продуктів переробки, немає опадів важких металів. Ще один з безперечних плюсів - це висока вибірковість, тобто корисна комаха знищує тільки конкретний вид шкідника, не завдаючи шкоди іншим рослинам або корисним комахам. І, звичайно ж, неможливо не відзначити економічну вигоду при використанні біологічного методу захисту від шкідників.

Продукція лабораторії «Біотех»

ТОВ «Біотех» - має повний цикл по вирощуванню трихограми, дбайливий догляд і вмілі співробітники дозволяють нам добиваться максимальних результатів як у виробництві так і у застосуванні трихограми.

На даному етапі розвитку ринку біологічних засобів захисту від шкідників, трихограмма - одна з найефективніших в боротьбі з більшістю шкідливих комах, які зустрічаються в наших краях. Варто відзначити також і те, що трихограма, вироблена ТОВ «Біотех», може легко використовуватися в тих випадках, де інші методи малоефективні або неможливі. Це стосується в першу чергу тих культур, які зазвичай страждають від шкідників найбільше - кукурудза, соняшник, капустяні. Таким чином, найбільш дієва Трихограмма проти капустяної совки, стеблового і лугового метеликів, яблуневої поджоркі та інших.

ТОВ «Біотех» вже багато років працює на ринку біологічних засобів захисту і має великий досвід у впровадженні саме біометода. Ми гарантуємо якість і ефективність нашого продукту.